تابلوساز | حروف برجسته چنلیوم

دربــاره مــــا

درباره ما

 

گروه تابلو سازی چهره ، عضو رسمی اتحادیه تابلوسازان مشهد، با دو دهه تجربه مفتخر است که طراحی ، اجرا و چاپ سازه های تبلیغاتی و همچنین حروف برجسته را با بهترین کیفیت و همسان با فن آوری روز جهان در خدمت هموطنان قرار دهد.

رسالت تابلوسازی چهره "کیفیت" " کیفیت" و باز هم کیفیت در راستای پاسخ گویی به مشتریان میباشد و مفتخریم که در طی این سالیان توانسته ایم که رضایت مشریان را در افتخارات خود داشته باشیم.

اهم فعالیت های گروه تابلوسازی چهره را میتوان به موارد زیر عنوان نمود:

-طراحی و ساخت حروف برجسته چنلیوم ، حروف نئون پلاستیک، حروف برجستۀ فلزی (استیل ، برنج ، مس و گالوانیزه ) و حروف برجسته استیل نور که برای اولین بار در استان خراسان توسط گروه تابلوسازی چهره با کیفیت بالا عرضه می شود

- ساخت تابلو و تندیس: ساخت تندیس : جهت جشنواره ها ، یادبود ها ، جشن ها و مراسمات اداری . این تندیس ها از متریال های متفاوت مانند پلکسی گلاس ، مولتی استایل ، شیشه و رفلکس ساخته می شود. تابلوهای LED نیز بصورت نوآورانه و اختصاصــی و اختـراعات ویژه گروه تابلوسازی چهـره می باشد که جایگزین تابلو نئـون ها هستند.

کارآیی این تابلو ها در پشت شیشه ها به جای نئون و یا در نمای بیرونی فروشگاه ها بصورت پرچمی می باشد. نور این تابلو ها فوق العاده زیاد بوده و در حال حاضر بهترین تابلو و پرکاربردترین تابلو ها برای تبلیغات محیزی در سطح خورد می باشند.

- بیلبورد های تبلیغاتی: این تابلو های تبلیغاتی اغلب در پشت بام و یا در کنار جاده ها نصب میشود و از دسته تبلیغات محیطی محصوب می گردند . نور این تابلوها توسط پروژکتورهای کم مصرف از روبروی تابلو تامین شده و یا میتوان از داخل نیز نور تابلو تامین گردد .رویه تابلو به صورتی نصب میشود که قابل تعویض میباشد.

خدمات چاپ و برش: تابلوسازی چهره با در اختیار داشتن برترین دستگاه های چاپ عریض تا عرض 3 متر بهترین خدمات چاپ بنر و فلکسی، و همچنین دستگاه cnc و برش کاتر پلاتر را به مشتریان عرضه می نماید. کیفیت و دقت چاپ و برش برای مشتریان مشکل پسند همیشه یکی از دغدغه های گروه تابلوسازی چهره بوده است.

 

خدمات چهره در یک نگاه


JoomShaper
jtemplate.ru - free extensions Joomla