8358 524 0915 - 1168 723 3 - 051
چاپ چهره لوگو

حروف برجسته

حروف برجسته به حروفی گفته می‌شود که با ضخامت و قطر بیشتری نسبت به زیرساز، روی تابلو تبلیغاتی قرار می‌گیرند. حروف برجسته یکی از ابزارها و تکنیک‌های طراحی و پیاده‌سازی انواع تابلو فروشگاه، تابلو مغازه و یا تابلو شرکتی‌ست. این مدل تابلو تبلیغاتی به شیوه‌های مختلف مانند حروف برجسته پلاستیکی، حروف برجسته فلزی،  مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای ساخت تابلو حروف برجسته از دستگاه سی ان سی، دستگاه‌های پیشرفته حروف‌ساز، دستگاه پی وی سی و دستگاه برش استفاده می‌شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر

ساخت حروف برجسته

ساخت حروف برجسته یکی از مراحل آماده سازی انواع تابلوهای تبلیغاتی است. کسب و کارهای مختلف برای تبلیغ برند و محصولات خود از تابلوهای تبلیغاتی استفاده می کنند و وقتی صحبت از برندسازی کسب و کار از طریق تبلیغات می شود، تابلوها ابزار مهمی محسوب می شوند. استفاده از این تابلوها یک روش بازاریابی است که موجب بیشتر دیده شدن و در نتیجه فروش بیشتر می شود. در واقع این یک راه عالی برای جلب توجه خوانندگان است که باعث می شود آن ها بیشتر آگهی شما را بخوانند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر

مراحل نصب تابلو چلنیوم

مراحل نصب تابلو تبلیغاتی بعد از اشاره به مراحل ساخت حروف برجسته، نوبت آن رسیده که به نصب تابلو تبلیغاتی بپردازیم. در این بخش می خواهیم شما را با مراحل نصب تابلو چلنیوم آشنا کنیم. بعد از مشخص شدن طرح اولیه، ورق پی وی سی را روی آن قرار داده و محکم می کنند. بعد از نصب پی وی سی، نوبت نصب لامپ های اس ام دی است. پی وی سی را سوراخ کرده و سیم های اضافه را به پشت منتقل می کنند. سپس جریان الکتریکی بین لامپ ها را با استفاده از قطب های مثبت و منفی به هم متصل می کنند. در مرحله بعد نورپردازی تست شده و در صورتی که مشکلی وجود نداشت، حروف روی ورق پی وی سی نصب می شوند. برای جذابیت حروف برجسته، محل اتصال دور حروف را با استفاده چلنیوم پوشانده تا نتیجه کار زیباتر شود.

Read More