8358 524 0915 - 1168 723 3 - 051
چاپ چهره لوگو

فلکسی و بیلبورد

تابلو فلکسی و بیلبورد چیست؟

یکی از تابلوهای تبلیغاتی زیبا و با صرفه است که دارای نور پردازی های زیبا و شکیل نیز هست همان تابلو فلکسی و بیلبورد می باشد. در ساخت این تابلو تبلیغاتی از حروف برجسته استفاده می شود که با نام تابلو حروف برجسته شناخته می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه تابلو حروف برجسته مراجعه نمایید. این تابلو ها دارای خاصیت روکش ابریشمی و کوتینگ است که در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی و همچنین نور خورشید از آن محافظت خواهد کرد.

CHEHREH

تاریخچه تابلو فلکسی و بیلبورد

 قدمت تابلو فلکسی و بیلبورد تقریبا به سال های ۱۳۷۵ یا ۱۳۷۶ برمی گردد. در این سال ها محبوبیت تابلو فلکسی بسیار زیاد بود که این مسئله به خاطر نورپردازی های جالب این تابلو ها بود. آن زمان طرح های تابلو فلکسی به وسیله برچسب یا استیکر در رنگ های متنوع بر روی متریال فلکسی سوار می شد. کار با استیکر و طراحی این مدل تابلو و پیاده کردن علامت ها و لوگوها کار سختی بود به همین دلیل کم کم این روش از بین رفت و جای خود را به روش های مدرن داد.

CHEHREH

انواع بیلبورد

سه بعدی، حجمی، فرمیک، چرخان، معمولی، دیجیتالی، مگابورد، اسکرول.
نکته: چاپ بیلبورد بر روی متریال هایی مانند پارچه، پلاستیکی از جنس پی وی سی به چاپ می رسد.

CHEHREH
See Our Work

Latest Projects

انواع فلکسی

هم اکنون در بازار ایران دونوع چینی و کره ای موجود است که مدل کره ای از کیفیت چاپ و مقاومت بهتری برخوردار است به همین دلیل برای بیلبورد ها که در معرض باد و آفتاب بیشتری هستند از نوع کره ای آن استفاده می شود که برای کار های درون ساختمانی مانند کنفرانس ها برنامه های فرهنگی به دلیل به صرفه بودن از نوع چینی آن استفاده می شود.

نمونه تابلو فلکسی و بیلبورد های ما

برای سفارش تابلو حروف برجسته اینجا کلیک کنید

شرکت چهره به عنوان یک شرکت تبلیغاتی، چاپ به همراه بیش از سه دهه  در زمینه طراحی و چاپ، و ساخت تابلو های حروف برجسته در سطح بازار ایران و منطقه فعالیت می‌کند.
و قانون اول شرکت ما رضایت شما مشتری عزیز هست.