8358 524 0915 - 1168 723 3 - 051
چاپ چهره لوگو

حروف برجسته (وکیوم)

تابلو وکیوم چیست؟؟

تابلو وکیوم به حروف برجسته سه بعدی گفته شده و یکی از جدیدترین تابلوهای تبلیغاتی می‌باشد که امروزه در کنار سایر تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته از جمله حروف استیل، حروف چلنیوم، حروف نئون پلاستیک و … بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته.

CHEHREH

ساخت حروف برجسته و سه بعدی وکیوم

با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک در کمترین زمان می­توان حروف برجسته سه بعدی وکیوم را تولید کرد. قبل از ساخت این نوع حروف به شکل برجسته، با استفاده از دستگاه قالب پلکسی را به اندازه 3 سانت از هر طرف برجسته کرده و پس از لبه خوردن، جلوه کار زیبا می‌شود. طرح حروف باید در ابتدای کار، توسط برنامه مخصوص طراحی شود. بعد از طراحی قالب چوبی برای حروف، به وسیله دستگاه CNC برش زده و آماده خواهد شد. در دستگاه حرارتی صنعتی، قالب چوبی در شرایط خلا، بر روی صفحه پلکسی به صورت یک تکه پرس می‌گردد.

پس از پرس قالب‌های چوبی، حروف وکیوم شده روی پلکسی به شکل سه بعدی و برجسته در می آیند. در مرحله بعد، حروف را روی میز مخصوص برش، جدا کرده و در بعضی موارد امکان آبکاری کروم و رنگ پذیری را دارد.

تابلوهای وکیوم سه بعدی به تازگی وارد بازار تبلیغات شده و دید عالی و جذابیت زیادی برای مشتری دارد. طراحی و ساخت این نوع حروف بر خلاف سایر تابلوهای مرسوم در بازار، تجهیزات به خصوصی نیاز داشته و به وسیله دستگاه‌های مخصوصی تولید می‌شود.

CHEHREH
See Our Work

Latest Projects

مزایای تابلو وکیوم

  • ضد آب و مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مانند: تابش نور آفتاب، گرد و غبار، ضربه، برف و باران، رطوبت و…
  • دارای قابلیت اجرای نورپردازی های ترکیبی و چشم نواز
  • ایجاد شکل و حالت خاص سه بعدی روی حروف
  • دوام، استحکام، یکپارچگی و عمر زیاد
  • سبک و انعطاف پذیر نسبت به طلق‌های پلاستیکی
  • شبیه سازی حروف ریخته گری شده مانند برنج و آلومینیوم و سایر فلزات

نمونه تابلو استیل های ما

برای سفارش تابلو حروف برجسته اینجا کلیک کنید

شرکت چهره به عنوان یک شرکت تبلیغاتی، چاپ به همراه بیش از سه دهه  در زمینه طراحی و چاپ، و ساخت تابلو های حروف برجسته در سطح بازار ایران و منطقه فعالیت می‌کند.
و قانون اول شرکت ما رضایت شما مشتری عزیز هست.